Samen tot een oplossing komen

SVOK doet er alles aan om ervoor te zorgen dat uw kind zich prettig en veilig voelt in onze schoolomgeving. Toch kan het zijn dat u of uw kind een klacht heeft. In dat geval helpt onze klachtenroute om samen met ons tot een oplossing te komen.

Klachtenroute

In onderstaande klachtenroute staan de stappen die u kunt zetten, als u of uw kind een klacht heeft. In de flyer vindt u meer uitgebreide informatie.

Download hier onze flyer Klachtenroute of bekijk de Klachtenregeling van SVOK.

Vertrouwenspersonen

Als u of uw kind ergens meezit, kunt u ook altijd terecht bij de interne contactpersoon en de externe vertrouwenspersoon. Op elke school is een interne contactpersoon aanwezig. Hij of zij adviseert hoe u met uw klacht om kunt gaan en bemiddelt tussen de betrokkenen. De externe vertrouwenspersoon is een onafhankelijk deskundige die ondersteunt en begeleidt in de klachtenprocedure.

Interne contactpersonen

Jac. P. Thijsse College
mevr. M. Robertson & dhr. H. Smid
contactpersoon@jpthijsse.nl

Bonhoeffercollege
mevr. B. Rooimans, mevr. K. Smit & dhr. B. Teeuwen
vertrouwenspersoon@bonhoeffer.nl

Kennemer College havo-atheneum-gymnasium
mw. S. Ritman & dhr. M. Lindeman
s.ritman@kennemercollege.nl
m.lindeman@kennemercollege.nl

Kennemer College mavo
mw. J. van Kan
j.vankan@kennemercollege.nl

Kennemer College beroepsgericht
mw. H.G.J.M. Tiebie
e.tiebie@kennemercollege.nl

Kennemer Praktijkschool 
mw. R. Ebbelaar & dhr. R. Bos
r.ebbelaar@kennemercollege.nl
r.bos@kennemercollege.nl

Externe vertrouwenspersoon

dhr. Jan Wibbens
De Gang 1A
9531 JK Borger
T 085-1055055 / 06-53697150
jan@hetvtb.nl

Bekijk ook eens

Ik vind deze manier van leren heel fijn, omdat ik zelf keuzes kan maken. Je irritaties lopen ook minder snel op, omdat je iedere week een gesprek met je coach hebt. En spelletjes doen op je iPad leer je snel af, want dan moet je thuis alleen maar harder werken.

Leerling, Kennemer College beroepsgericht